18. svibnja 2024.

Najava: đakonsko ređenje u Mostaru

U subotu, 21. listopada 2023., u mostarskoj katedrali u 11 sati biskup mons. Petar Palić zaredit će za đakone sedmoricu bogoslova.

Za Mostarsko-duvanjsku biskupiju: Luka Cvitanović (župa sv. Petra i Pavla Mostar), Mato Puljić (katedralna župa Marije Majke Crkve – Mostar), Antonio Zirdum (župa sv. Ivana Apostola i Evanđelista – Mostar).
Za Trebinjsko-mrkansku biskupiju: Gabrijel Pavlović (župa sv. Petra i Pavla – Rotimlja).
Za Hercegovačku franjevačku provinciju: fra Ante Begić i fra Željko Tomić (župa Bezgrješnog začeća BDM – Posušje) te fra Ante Vukoja (župa sv. Petra i Pavla – Kočerin).

Preporučamo ih u vaše molitve i želimo im obilje blagoslova u daljnjem pastoralnom djelovanju.